Telefon
KURUMSAL

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Politikamız

 

      İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile mesleki gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

      Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikalarını uygulamak.

 

İnsan Kaynaklarının Misyonu:

 

      Sağlık sektöründe öncü bir kuruluş olan Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları' nın misyonu, Özel İskenderun Gelişim Hastanesinin sağlık sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen Özel hastane olmasını sağlamaktır.

 

İnsan Kaynaklarının Vizyonu:

 

      Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, hastanemizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima gelişmeyi hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, sağlık sektöründe en çok tercih edilen Özel Hastane  olmak ve bu konumu korumaktır.

 

Seçme ve Yerleştirme Süreci

 

Özel İskenderun Gelişim Hastanesinin başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda kurumumuz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir.

 

Temel Yetkinlikler

  1. ·         Sonuç Odaklılık
  2. ·         Yenilikçilik ve Yaratıcılık
  3. ·         Pozitif Tutum
  4. ·         Karar Vermek ve Problem Çözmek
  5. ·         Liderlik
  6. ·         Ekip çalışması & Bölüm ve Fonksiyonlar arası işbirliği
  7. ·         Güçlü İletişim Becerileri
 
Formu Doldurmak İçin Tıklayınız.